Maujt e vitit shqip ne Pc!!!

Shko poshtė

Maujt e vitit shqip ne Pc!!!

Mesazh  Admin prej Sat Jul 12, 2008 12:28 am

Start / Control Panel / klikojmė dy herė nė Regional and Language Options dhe na shfaqet njė dritare e re, tash veproni si nė foto:

Ja rezultati::::
avatar
Admin
Ushtar c

Numri i postimeve : 63
Age : 27
Location : Theranda
Registration date : 10/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.arsimonline.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi