Meda-Moll e ndaluar

Shko poshtė

Meda-Moll e ndaluar

Mesazh  shpejtimi prej Fri Jun 06, 2008 5:48 pm

Ti zgjohesh nga gjumi tuj mendu per mu
dhe prap mirmengjesi tjeter kujt i thu
si shum net te tjera mbrem ke qar me lot
qka kan zemrat njerzit e din veq nje zot

ref.
vdis o vdis vdis e mos fal puthje pa dashni
se ma mir ėshtė zemra me u ban hi
ma mir ėshtė me ik nga kjo bot plot me rrena
se me than qka sta thot zemra


2.
Nata vjen ngadal I mbyll syt e tu
prap naten e mir tjeter kujt I thu
edhe sonte endrra na bashkon n'ket bot
neser ku do t'jemi e di veq nje zot

ref.
vdis o vdis vdis e mos fal puthje pa dashni
se ma mir ėshtė zemra me u ba hi
ma mir ėshtė me ik nga kjo bot plot me rrena
se me than qka sta thot zemra

shpejtimi

Numri i postimeve : 5
Registration date : 06/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi