Si te hyjsh ne pc tande prej pc se shokut????

Shko poshtė

Si te hyjsh ne pc tande prej pc se shokut????

Mesazh  Admin prej Fri Jun 06, 2008 4:21 pm

don me hi ne pc'n tond prej nje qyteti tjeter ose prej naj shokut edhe don me mar naj send ose me kshyr qysh e ki pc'n per kėtė duhet ta shkarkoni kėtė program qe linku me downlodu drejtperdrjet
https://www.ntrconnect.com/main/comp...7&createuser=1

edhe e instalon ne pc'n tond gjat instalimit ta qet me kriju 1 new account, pasi qe e qel new accontin kryhet puna e instalimit ne pc'n tond.
Pėr me hy ne pc'n tond duhet tė jetė kyqur pc-ja, ket sen mundesh me ja instalu edhe naj shokut apo dikujt tjeter per me ja kontrollu pc'n.
Edhe hin te naj net prej nje vendi te largėt ne kėtė site
www.ntrconnect.com

e shkrun username edhe passwordin qe e ke qel new accountin ne shtėpi, kur tė hysh log in tu hapet ni dritare me emrin e PC-sė ku e ki instalu programin, dhe klikon aty ku osht ni pc e vogel me ni rrumbullak te gjelbert edhe e qet ni dritare edha aty shfaqet pc-ja yt. Ky osht me limit prej 30 ditesh.
avatar
Admin
Ushtar c

Numri i postimeve : 63
Age : 27
Location : Theranda
Registration date : 10/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.arsimonline.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi